هفته نامه

دادستان انتظامی قضات: منصب قضا در دست قضات امانتی از سوی خداوند است

دادستان انتظامی قضات گفت: منصب قضا در دست قضات امانتی از سوی خداوند است و در حفظ این امانت باید کوشا باشند.جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری با حضور حجت الاسلام والمسلمین جعفر قدیانی دادستان انتظامی قضات و کلیه قضات دیوان در سالن هیات عمومی برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه از ۲۲ خرداد ماه سال جاری قانون جدید دیوان به مرحله اجرا در آمده است، این قانون را دارای نوآوری‌ها و فرصت‌های خوبی جهت خدمت گزاری بهتر و شایسته‌تر به مردم نسبت به قانون قبل دانست و خواستار توجه قضات و جامعه حقوقی کشور به فرصت‌ها و ظرفیت‌های خوب قانونی مندرج در این قانون شد.

 

در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین قدیانی دادستان انتظامی قضات با اشاره به اینکه در دادسرای انتظامی قضات کمترین پرونده‌های انتظامی مربوط به دیوان عدالت اداری است، تاکید کرد: کار قضایی امری خطیر و مهم است که تمام قضات باید به این مسئله توجه کنند که منصب قضا در دست آن‌ها امانتی از سوی خداوند است و در حفظ این امانت باید کوشا باشند.

برخی از قضات دیوان عدالت اداری به نمایندگی از دیگر قضات برخی دغدغه ها، مشکلات و پیشنهادات خود را در حضور دادستان انتظامی قضات بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *