از هیئت‌مدیره‌های برتر وکلا و کارشناسان در سراسر کشور تقدیر شد

هیئت‌مدیره‌های البرز، فارس و کرمانشاه، برتر در وکالت و اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی، برتر در کارشناسی شناخته شدند.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با جمعی از اعضای هیئت‌مدیره‌های استانی وکلا و کارشناسان دیدار و گفت‌وگو کرد و از هیئت‌مدیره‌های برتر تقدیر به عمل آورد.

نشست سالیانه رئیس مرکز وکلا، کارشنا سان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با جمعی از رؤسای هیئت مدیره‌های وکلا و کارشناسان رسمی سراسر کشور به همت معاونت بازرسی و امور استان‌های مرکز وکلا در تهران برگزار شد.
در این نشست، از رئیس هیئت مدیره‌های استان البرز به عنوان هیئت مدیره برتر در بین مراکز وکلای سراسر کشور تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در این مراسم، از هیئت مدیره‌های فارس و کرمانشاه نیز به عنوان رتبه‌های دوم و سوم در بین هیئت‌مدیر‌ه‌های برتر وکلا در سراسر وکلا تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است رئیس مرکز وکلا از خانم جعفری‌پور، دانش‌آموخته رشته حقوق دانشگاه تهران و دارای مدرک ارشد حقوق خصوصی نیز تقدیر نمود. وی از سال ۸۱ وکیل مرکز در استان کرمان بوده و در مدت حدود ۱۰ سال تعداد ۲۱۸۰ پرونده تسخیری و معاضدتی (پرونده‌های کاملا رایگان و بدون حق‌الوکاله) را وکالت نموده است. همچنین وی طی سال‌های ۸۷ تا ۹۴ رئیس هیئت‌مدیره استان کرمان بوده و اکنون نیز به عنوان دبیر هیئت‌مدیره استان، رئیس کمیسیون معاضدت، بازرسی و نظارت و مسئول کمیته صلح و سازش فعالیت می‌نماید.
همچنین خانم صلواتی در استان اصفهان و خانم فرهادی در آذربایجان شرقی به دلیل عملکرد مثبت‌شان در حوزه وکالت مورد تقدیر قرار گرفتند.
در نشستی دیگر با حضور هیئت‌مدیره‌های کارشناسان رسمی استان‌ها از هیئت مدیره‌های استان اصفهان به عنوان رتبه اول و استان خراسان رضوی به عنوان رتبه دوم و آذربایجان شرقی به عنوان رتبه سوم در بین مراکز کارشناسان رسمی سراسر کشور تقدیر به عمل آمد.
همچنین آقای طاهری به عنوان مسئول بازرسی کارشناسان رسمی سراسر کشور نیز با عملکرد موثر، مورد تقدیر قرار گرفت.

مطالعه بیشتر بستن

دیدار با جامعه حقوقی استان فارس

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه طی سفری به استان فارس با جامعه حقوقی این استان دیدار و گفتگو کرد.

علی بهادری جهرمی به همراه چند نفر از معاونین مرکز وکلا طی سفری نظارتی به استان فارس رفت. رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در این سفر با کارآموزان وکالت فارس، رئیس کل دادگستری فارس، دادستان کل فارس، فرمانده ارتش فارس و وکلای نخبه این استان دیدار و گفتگو کرد.
در ادامه گزارش تصویری این سفر را ببینید.

مطالعه بیشتر بستن