ادامه از صفحه قبل :

اجرایی داده است بپذیریم. وقتی پذیرفتیم و موضوع را فهمیدیم، باید آن درک را به سیاست اجرایی تبدیل کنیم و وضع را تغییر دهیم (ص. ۹۴).

 

هریس می‌نویسد مادر هندی‌اش یک پژوهشگر در حوزۀ سرطان سینه بوده است. مادرش همانند هم‌قطارانش آرزوی دیدن روزی را داشت که درمان سرطان سینه محقق شود؛ اما خودش را محدود به تحقق آن آرزوی دورودراز نکرده بود. روی کارهایی تمرکز داشت که در برابر او بودند. کاری که ما را کمی جلوتر ببرد. روزبه‌روز، سال‌به‌سال تا به خط پایان مسابقه برسیم (ص. ۸۷). او می‌نویسد: مادرم می‌گفت به کاری که همین الآن می‌کنی، توجه کن. روی کاری که در برابر توست تمرکز کن. آن‌وقت همه‌چیز درست می‌شود. در پی آن موفقیت نصیب ما می‌شود (ص. ۸۸). این همان روحیه‌ای است که باید به یک جمع تزریق کرد. ما باید بدانیم که بازیگران یک قصۀ بلند و طولانی هستیم. ما مسئولیم فصلی از آن قصه را بنویسیم که به خودمان مربوط است (ص. ۸۸).
بر این اساس به هنگام حضور در دادستانی سن‌فرانسیسکو، هریس فهرست کارهایی را که باید انجام بدهد به سه قسمت کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدت تقسیم کرده بوده است. کوتاه‌مدت یعنی یکی تا دو هفته، میان‌مدت یعنی یکی تا دو سال و درازمدت یعنی تا وقتی‌که آن کار محقق شود (ص. ۸۷).
او رنگ نخوردن دیوارهای دادستانی برای مدت طولانی را کنایه‌ای از ضعف و نقصانی می‌داند که در سازمان وجود دارد و موجب ضعف روحیۀ کارمندان هم می‌شود. کارمندان احساس می‌کنند ارزشی ندارند، به آن‌ها بی‌اعتنائی می‌شود و از چشم افتاده‌اند. یک رنگ ساده می‌توانست وضع را بهتر کند. رنگ کردن دیوارها نشانۀ ملموسی از این بود که به کارمندانم توجه کرده‌ام و وضع بهتر خواهد شد (ص. ۸۵). او نقل می‌کند که: یکی از بیشترین درخواست‌ها دستگاه فتوکپی جدید بود. معلوم شد وکلا مدت‌ها در انتظار می‌ماندند تا از یک دستگاه فتوکپی قدیمی استفاده کنند.

مطالعه بیشتر بستن

اجازه نخواهیم داد در روند پیشرفت مرکز وکلا مانعی ایجاد کنند

 

ادامه از صفحه اول:
در حال حاضر این مرکز یکی از برترین مراکز ارائه خدمات تخصصی (مشاوره ای، حقوقی و کارشناسی )در کشور است.
نایب رئیس شورای عالی وکلا با بیان اینکه‌ مرکز همیشه آمادگی خود را برای ارائه خدمات تخصصی به تمامی نهادها و دستگاههای اجرائی کشور اعلام کرده، افزود:

در حوزه‌های مختلف خدمات صنفی، این نوع خدمات به اقشار کم بضاعت، ایثارگران عزیز و خانواده‌های معظم شهدا بصورت تبرعی و معاضدتی ارائه می‌شود. ادیب زاده گفت: علیرغم موانعی که بعضا بر سر راه مرکز ایجاد
می شود، با مدیریت صحیح و برنامه های تحولی ضمن فراهم شدن امنیت شغلی عزیزان در هر سه حوزه مرتبط، همچنان پرچم دار ارائه خدمات کارشناسی، وکالت و مشاوره در کشور هستیم و اجازه نخواهیم داد با تنگ نظری مانعی در روند پیشرفت مرکز ایجاد کنند.وی تصریح کرد: کمیسیون حمایت از اعضاء و صیانت مرکز با جدیت تمام در جهت حمایت از همه اعضای خانواده این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده و در تحقق این هدف از هیچ تلاشی در خدمت به عزیزان دریغ نخواهد کرد. ادیب زاده در پایان از ریاست قوه قضاییه بواسطه عزم راسخش در مبارزه با فساد قدردانی کرد.

مطالعه بیشتر بستن

تربیت شهدا مرهون رزق حلال و زحمات خانواده است

رئیس کل دادگستری استان یزد با حضور در خانواده
دو شهید و ایثارگر از همسر و مادر این شهدا تجلیل کرد.
غلامعــــلی دهشیـــــری به مناسبت وفات حضرت
ام البــــنین (س) در منزل دو شهید و ایثارگر حضور
یافت و گفت: سالروز وفات حضرت ام البنین(س) روز تکریم مادران و همسران شهدا نام نهاده شده است و این مسئله بهانه ای است تا دقایقی فیض حضور در جمع خانواده شهدا فراهم گردد. وی اظهار داشت

امنیت امروز کشور مرهون از خود گذشتگی و ایثار شهدا و جانبازان است که از جان خویش گذشتند تا امنیت و آسایش این مرز و بوم حفظ شود. این مقام مسئول، تصریح کرد: در دوره ای از تاریخ انقلاب، جوانان این مرز و بوم ۸ سال در جبهه های نبرد حق علیه باطل از کیان این مرز و بوم دفاع کردند و سال ها بعد وقتی حریم اهل بیت علیهم السلام مورد تهدید قرار گرفت، در یک اتحاد بی نظیر بین اقوام و ملت های مختلف مسلمان از پاکستان و افغانستان تا سوریه و لبنان گرد هم آمدند تا از آرمان اسلام عزیز دفاع نمایند. وی عروج شهدا را مرهون تربیت صحیح خانواده و رزق حلال دانست و بیان داشت: اگر خانواده ای به التزامات دینی و اسلامی معتقد باشد در دامنش، جوانی رشد می کند که به فیض عظیم شهادت نائل می آید. شایان ذکر است در این دیدار که فرمانده پایگاه بسیج شهیدین دادگستری و مسئول ایثارگران دادگستری نیز حضور داشتند، ابتدا با خانواده رزمنده و ایثارگر دوران دفاع مقدس سید حسین هاشمی زاده عقدا و پس از آن با خانواده اولین شهید روحانی مدافع حرم استان یزد، حجت الاسلام محمدحسن دهقان محمدآبادی دیدار شد.

مطالعه بیشتر بستن