تیترهای مهم

تحول با رئیس جدید دستگاه قضا به سرانجام می رسد

حامی عدالت در گفتگو با الهام آزاد، محمد جهانتیغ، علی نجفی توانا و محمد حسین شاملو انتصاب حجت الاسلام محسنی اژه ای را مورد واکاوی قرار داده است

ادامه از صفحه قبل:

دکتر علی لاریجانی: قوه قضاییه از ستون‌های تحقق عدالت است
مشاور رهبرانقلاب در پیامی انتصاب محسنی‌اژه‌ای به عنوان رئیس قوه قضاییه را تبریک گفت.متن این پیام به شرح زیر است:
برادر گرامی حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای (دام عزه)
با سلام و تحیت، انتصاب شایسته حضرت‌عالی را به سمت ریاست محترم قوه قضاییه از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی (حفظه الله) تبریک عرض می‌کنم.
قوه قضاییه به‌عنوان یکی از ستون‌های تحقق عدالت، مسئولیت مهمی در ایجاد حکمرانی مطلوب دارد. با توجه به سابقه ارزشمند شما در این قوه امیدوارم در انجام این مهم، موفق باشید.


سرلشکر باقری: کارآمدی علمی و فقهی محسنی‌اژه‌ای
پشتوانه محکمی برای استقرار عدالت است
سرلشکر محمد باقری در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای را به سمت ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.
برادر ارجمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای
انتصاب شایسته جناب‌عالی به سمت ریاست قوه قضاییه با حکم مبارک رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) که بیانگر حسن اعتماد معظم له به آن برادر گرانقدر است را تبریک عرض می‌نمایم.
بی شک تعهد، کارآمدی و توانمندی‌های علمی و فقهی و همچنین سوابق ارزنده و درخشان شما در قوه قضائیه، پشتوانه محکمی برای همت و تلاش در استقرار عدالت و تداوم راهبرد تحولی آن دستگاه در راستای منویات و انتظارات مقام معظم رهبری خواهد بود.
دوام توفیق جنابعالی در این جایگاه خطیر، تحت عنایات حضرت، ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمود‌های مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت می‌نمایم.


دبیر شورای عالی امنیت ملی:
این انتصاب نشان از اعتماد وثیق مقام معظم رهبری، تجارب گران‌بها و سابقه درخشانتان در امر قضا است
دریابان علی شمخانی در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای غلامحسین محسنی اژه‌ای (دامت برکاته)
انتصاب شایسته جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سمت ریاست قوه قضائیه که نشان از اعتماد وثیق معظم له، تجارب گران‌بها و سابقه درخشانتان در امر قضا می‌باشد؛ تبریک و تهنیت می‌گویم.
ضمن آرزوی تداوم موفقیت برای جناب‌عالی در اجرای مأموریت‌های اساسی قوه قضائیه، لازم می‌دانم به سهم خود از همکاری ارزنده و پشتیبانی مؤثر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی از نهاد امنیت ملی در مدت تصدی مسئولیت قوه قضاییه صمیمانه سپاسگزاری نمایم.


تبریک سردار اشتری :
نیروی انتظامی آمادگی تعامل با قوه قضائیه را دارد
فرمانده ناجا در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای را به سمت ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.
در متن پیام تبریک سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی آمده است: برادر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین “غلامحسین محسنی اژه ای” انتصاب شایسته جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سمت ریاست قوه قضائیه را که نشان از، کارآمدی و تجارب مدیریتی ارزشمندتان به ویژه در عرصه فعالیت های قضائی است، تبریک و تهنیت می گویم و موفقیت جنابعالی را در مسیر تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی، پاسداری از ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز اجرای رهنمودها و تدابیر حکیمانه رهبرمعظم انقلاب و فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی) را خواهانم و آمادگی نیروی انتظامی را در تعامل برادرانه با قوه قضائیه اعلام داشته و امید است که در پرتو عنایات الهی وتوجه به منویات مقام معظم رهبری، این تعامل و همکاری، در اجرای عدالت و ارتقاء امنیت و آرامش شهروندان، مؤثر واقع شود.
اطمینان دارم با پیروی از فرامین داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تعامل با قوه قضائیه مسیر خدمت به مردم بزرگوار این مرز و بوم، پاسداری از نظم و امنیت مبارزه با فساد و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف بلند انقلاب اسلامی را همچون همیشه دنبال ‌کند.

رئیس دیوان عالی: تجربیات چهل ساله قضایی،
موجبات تحقق اهداف سند تحول خواهد بود
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور، طی پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای محسنی اژه ای، ریاست محترم قوه قضائیه
اعتماد مقام معظم رهبری به حضرتعالی و انتصاب آن جناب را به سمت ریاست قوه قضاییه به جنابعالی تبریک می‌گویم.
امید است که تجربیات جنابعالی در دوره چهل ساله قضایی بیش از پیش موجبات تحقق اهداف سند تحول قضایی را فراهم آورد، دیوان عالی کشور نیز در انجام وظایف قانونی خود همواره در کنار آن جناب خواهد بود.


دادستان کل کشور:
کلیه همکاران و قضات در راستای نیل به اهداف و تحقق کامل تحول در دستگاه قضایی همه سعی و تلاش خود را به کار می‌برند
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری، دادستان کل کشور، طی پیامی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به سمت ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت و موفقیت ایشان را در ایفای وظایف و تکالیف تعریف شده در حکم انتصاب و سایر قوانین و مقررات، از درگاه حضرت احدیت مسئلت داشت.
متن پیام دادستان کل کشور به شرح ذیل است:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب محسنی اژه‌ای
اکنون که با افتخار مورد اعتماد مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی‌خامنه‌ای‌(مدظله‌العالی) قرار گرفته و به سمت ریاست قوه قضاییه منصوب گردیده‌اید و با لحاظ سابقه خدمات ارزنده در آن قوه و تجربیات گرانبها چنین مسئولیت و مأموریت مهم را عهده‌دار شده‌اید، ضمن عرض تبریک، موفقیت جنابعالی را در ایفای وظایف و تکالیف تعریف شده در حکم انتصاب و سایر قوانین و مقررات از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.
اطمینان دارم کلیه همکاران محترم در حوزه‌های گوناگون و سازمان‌های وابسته به قوه قضاییه خصوصاً مدیران عالی و قضات گرانقدر در راستای نیل به اهداف و تحقق کامل تحول در دستگاه قضایی همه سعی و تلاش خود را به کار برده و جنابعالی را در این ماموریت خطیر همراهی و مساعدت خواهند کرد.


رئیس سازمان بازرسی:
این انتصاب تداوم بخش امید در گسترش سرمایه اجتماعی
ایجاد شده در دوران تحول قضایی شد
رییس سازمان بازرسی کل کشور در پیامی با تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای، آمادگی کامل این سازمان را برای اجرای سیاست‌ها و تدابیر رییس جدید قوه قضائیه اعلام کرد. متن پیام بدین شرح است:
محضر حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای دامت توفیقاته
ریاست محترم قوه قضاییه
باصلوات بر حضرت محمد و آل محمد، انتصاب شایسته حضرتعالی را به ریاست قوه قضاییه از سوی رهبر حکیم انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
سوابق درخشان جنابعالی در نظام مقدس اسلامی به ویژه سنگر قضا و برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی و اجرای قانون با برپایی دادگاه‌های عادلانه و نیز توانمندی‌ها و اشراف کامل حضرتعالی به چالش‌ها و ظرفیت‌های عدلیه، موجب اعتماد رهبر معظم انقلاب به جنابعالی با انتصاب فردی خوشنام از بدنه‌ی قوه قضاییه به ریاست آن گردید و تداوم بخش امید در گسترش سرمایه اجتماعی ایجاد شده در دوران تحول این قوه مهم شد.
اینجانب و مجموعه همکاران سازمان بازرسی کل کشور، ضمن اعلام آمادگی کامل برای اجرای سیاست‌ها و تدابیر حضرتعالی در پیشبرد اهداف عالیه قوه و این سازمان به منظور نظارت موثرتر بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اجرایی کشور، دوام توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پرتو عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه از خداوند منان خواستارم.


رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک:
سابقه درخشان و تجارب گران‌سنگ شما در دستگاه عدلیه
نوید بخش قوه قضاییه‌ای در تراز نظام مقدس
جمهوری اسلامی ایران است
خداییان در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به ریاست قوه قضاییه از سوی مقام معظم رهبری را تبریک گفت.متن پیام معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به شرح زیر است:
حضرت حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای
ریاست محترم قوه قضائیه
انتصاب شایسته جنابعالی با حکم مبارک مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان ریاست قوه قضاییه راصمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بی شک سابقه درخشان و تجارب گران‌سنگ در دستگاه عدلیه و روحیه ولایی، خستگی ناپذیر، انقلابی و جهادی توام با قانونمندی وتقید به اجرای عدالت حضرتعالی نوید بخش قوه قضاییه‌ای در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تداوم بخش افزایش سرمایه‌های اجتماعی نظام و ذخیره‌ای ارزشمند جهت استمرار مسیر تحول دستگاه قضایی و پیشبرد منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب خواهد بود.
اینجانب و مجموعه همکاران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ضمن اعلام آمادگی کامل برای اجرای سیاست‌ها و راهبرد‌های حضرتعالی در راستای تحقق اهداف عالیه قوه قضاییه، دوام توفیق، عزت و سربلندی شمارا تحت عنایات حضرت، ولی عصر (عج) از درگاه خداوند منان خواستارم.

رئیس سازمان قضایی:
حضور شما در صدر دستگاه قضا نویدبخش ادامه روند تحول قوه قضاییه ایران اسلامی است
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای را به عنوان رئیس جدید قوه قضاییه تبریک گفت.
متن پیام رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح به شرح زیر است:
محضر حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای
ریاست محترم قوه قضاییه
انتصاب حضرت‌عالی را به «ریاست قوه قضاییه» که بیانگر اعتماد، ولی امر مسلمین (مدظله العالی) و لیاقت و شایستگی‌های آن سرور گرامی است، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.
حضور شما در صدر دستگاه قضا با پشتوانه‌ای ارزشمند از سوابق انقلابی و تجربیات قضایی در طول ۴۰ سال گذشته نویدبخش ادامه روند تحول قوه قضاییه ایران اسلامی است.
اینجانب ضمن اعلام آمادگی همه جانبه مدیران، قضات و

مطالعه بیشتر بستن